Надання освітніх послуг з професійного навчання
та підвищення кваліфікації за професіями
«Охоронник», «Охоронець», «Інкасатор»,
та «Інкасатор-водій автотранспортного засобу»

Навчально-консультаційний центр спецпідготовки «ГАЛ-БЕЗПЕКА» здійснює підготовку керівників та працівників підприємств України з питань охорони праці і техніки безпеки. Ми гарантуємо ґрунтовне засвоєння знань, комфортні умови навчання та успішну атестацію ваших працівників, як результат.

Чому це важливо? Право людини на безпеку праці закріплене статтею 43 Конституції України та Законом України «Про охорону праці».

Керівники підприємств повинні забезпечити гідні та здорові умови для працівників, обов’язково навчити їх правилам охорони праці та встановити суворий контроль за дотриманням.

Кому це потрібно? На підприємствах, де працює 50 і більше осіб, роботодавець зобов’язаний утворити спеціальний відділ – службу охорони праці. Якщо у штаті менше 50 осіб, охорону праці забезпечує працівник з відповідною підготовкою, якщо менше 20 – можна запросити стороннього спеціаліста на договірних засадах.

Як відбувається навчання? Курси з охорони праці можна пройти в очній формі або дистанційно.

  • Очне навчання – проходить у навчальних аудиторіях Центру спецпідготовки «ГАЛ-БЕЗПЕКА» або на Вашому підприємстві (виїзд нашого викладача).

  • Дистанційне навчання є зручною формою для багатьох слухачів, оскільки дозволяє отримати знання без відриву від роботи. Студенти дистанційних курсів також отримують усі необхідні матеріали та складають іспити, за результатами яких отримують посвідчення і витяги з протоколів.

Всі слухачі отримують міцні знання, навчально-методичні матеріали, постійний доступ до актуальної нормативної бази, а також повну технічну підтримку.

В період навчання слухачам наших дистанційних курсів надається цілодобовий доступ до кращого в Україні сервісу нормативної і законодавчої документації «БУДСТАНДАРТ Online», де вони мають можливість замовити необхідний документ або отримати відповіді з питань нормативного регулювання.

За результатами перевірки знань слухачі отримують посвідчення і витяги  з протоколів згідно з чинним законодавством.

Читати далі ▼