Надання освітніх послуг з професійного навчання
та підвищення кваліфікації за професіями
«Охоронник», «Охоронець», «Інкасатор»,
та «Інкасатор-водій автотранспортного засобу»

Нам довіряють:

БЕЗПЕЧНИМ МІСТАМ В УКРАЇНІ БУТИ !

2019-04-05 09:15

5 жовтня 2018 року у м. Львові відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Правовий статус муніципальної поліції та муніципальної варти в Україні: сучасні проблеми та перспективи розвитку».

Серед учасників заходу були представники муніципальних служб із забезпечення охорони правопорядку з різних міст України. Центр спецпідготовки «ГАЛ-БЕЗПЕКА» на форумі представила керівник Центру Наталія Лєбєдєва. Зокрема, Також Сергій Лєбєдєв відзначив тісну співпрацю між Центром спецпідготовки «ГАЛ-БЕЗПЕКА» та Львівською міською радою разом з комунальними підприємствами м. Львова, а також презентував програму курсу підготовки працівників муніципальної варти.

Учасники конференції обговорювали правові засади діяльності комунальних підприємств муніципальної поліції та муніципальної варти в Україні, створення та організацію діяльності комунальних підприємств, міжнародний досвід діяльності муніципальної поліції з питань охорони громадського порядку. Також на конференції торкалися питань роботи ситуаційного центру безпеки міста та реалізації проекту «Безпечне місто», взаємодії муніципальної поліції та муніципальних варт з громадськими формуваннями з охорони громадського порядку та регіональними підрозділами Національної поліції України тощо.

Ознайомившись із матеріалами конференції, заслухавши та обговоривши доповіді, у процесі дискусії учасники форуму висловили думку, що на сьогодні значною проблемою є певна невідповідність між реальною практикою функціонування муніципальної варти і її правовим статусом та регулюванням. З іншого боку, визнали, що має місце нагальна потреба у зазначених структурах, послугах, що вони надають та можуть надавати, а також у нормуванні їх правового статусу.

Конференція пройшла цікаво і змістовно. Багато вражень, зрозуміло одне, якщо міській владі це потрібно, то таке Комунальне підприємство стає добрим помічником у питаннях благоустрою та забезпечення громадського порядку.

Назад