Надання освітніх послуг з професійного навчання
та підвищення кваліфікації за професіями
«Охоронник», «Охоронець», «Інкасатор»,
та «Інкасатор-водій автотранспортного засобу»

Нам довіряють:

ДЕРЖАВНА АТЕСТАЦІЯ АКРЕДАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ УКРАЇНИ

2014-07-21 11:38

08 липня 2014 року у м. Києві відбулося засідання Державної Акредитаційної комісії Міністерства освіти і науки України на якому було розглянуто питання щодо акредитації та ліцензування у професійно-технічних навчальних закладах, змін ліцензованих обсягів.

Заслухані висновки Регіональної експертної Ради департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації з атестації Центру спецпідготовки приватного підприємства « ГАЛ-БЕЗПЕКА» та рішення експертної Ради Державної Акредитаційної комісії Міністерства освіти і науки України.

Протоколом № 110 від 08.07.2014 року Державної Акредитаційної комісії Міністерства освіти і науки України було визнано Центр спецпідготовки приватного підприємства « ГАЛ-БЕЗПЕКА» атестованим з робочих професій 5169 « Охоронник» та « Охоронець», 4212 « Інкасатор» та « Інкасатор-водій автотранспортних засобів», 8155 « Оператор автозаправних станцій» та 8322 « Водій автотранспортних засобів ( категорія «В») з ліцензованими обсягами прийому осіб строком на десять років.

Назад