Надання освітніх послуг з професійного навчання
та підвищення кваліфікації за професіями
«Охоронник», «Охоронець», «Інкасатор»,
та «Інкасатор-водій автотранспортного засобу»

Нам довіряють:

ДРУГА УКРАЇНСЬКА (МІЖНАРОДНА) КОНФЕРЕНЦІЯ КЕРІВНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ З ПІДГОТОВКИ ПЕРСОНАЛУ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ

2014-12-19 08:46

17 грудня 2014 в Академії сухопутних військ ім. гетьмана П. Сагайдачного (м. Львів) відбулася Друга Українська (Міжнародна) Конференція керівників навчальних закладів з професійної підготовки персоналу охорони та безпекиОрганізаторами заходу виступили Група компаній «ГАЛ-БЕЗПЕКА» (м. Львів) та Харківська обласна громадська організація «Союз працівників сфери безпеки» (м. Харків).

В  конференції прийняли участь представники  Міністерства освіти і науки України, Міністерства внутрішніх справ України, Департаменту професійно-технічної освіти МОН України, Української Федерації професіоналів безпеки, Спілки працівників сфери безпеки, Української федерації індустрії безпеки, Міжнародної Ліги професійних охоронців, Всеукраїнської Асоціації приватних детективів та керівники провідних державних і приватних вищих навчальних закладів з менеджменту безпеки.

Крім того були запрошені зарубіжні фахівці Європейського клубу організацій охоронної галузі (ESBOC) з Польщі, Угорщини, Болгарії, Румунії, Словаччини, Чехії, Молдови та Міжнародної Поліцейської асоціації. І звичайно ж, в числі запрошених на конференцію були керівники провідних українських приватних охоронних підприємств.

На конференції  були розглянуті питання  сучасного стану професійно-технічної освіти в охоронній галузі та втілення у житті положень нового Державного стандарту професійно-технічної освіти 5169 «Охоронник» та «Охоронець». За підсумками конференції буда прийнята резолюція до практичних кроків по поліпшенню якості навчання у ліцензованих навчальних закладах з підготовки персоналу охорони та безпеки.

Назад