Надання освітніх послуг з професійного навчання
та підвищення кваліфікації за професіями
«Охоронник», «Охоронець», «Інкасатор»,
та «Інкасатор-водій автотранспортного засобу»

Нам довіряють:

ДРУГИЙ МІЖНАРОДНИЙ КОНГРЕС ПРИВАТНИХ ДЕТЕКТИВІВ

2017-10-04 12:24

19 жовтня 2017 року у м. Київ за участю приватних детективів Лєбєдєва Сергія та Наталії Лєбєдєвої був проведений ІІ-й Міжнародний Конгрес приватних детективів.

     Це знакова подія в суспільно-політичному житті України, так як захід зібрав еліту світового приватного розшуку, дав поштовх розвитку вітчизняної сфери недержавної безпеки.   Мета II-го Міжнародного Конгресу приватних детективів вкрай була актуальна, а саме спираючись на віковий досвід зарубіжних колег налагодити спілкування, ділові контакти і комунікації фахівців приватних розшукових структур з державними органами влади та потенційними замовниками з сфер середнього та великого бізнесу. 

     Конгрес був проведений у вигляді робочих секцій, прес – конференції за участі посадових осіб органів державної влади, правоохоронних органів, представників впливових міжнародних та українських об’єднань приватних детективів. На конгресі був презентований учбово – методичний посібник «Основи приватної детективної (розшукової) діяльності». Учасники мали можливість спілкування з представниками бізнес – структур, приватних розшукових компаній, з приватними детективами з багатьох країн світу. Результатом Конгресу  став поштовх у розвитку бізнесу всіх учасників – представників комерційних об’єднань..

    У якості Учасників Конгресу були присутні : ТОР - менеджмент середнього та великого бізнесу, представники різних українських і зарубіжних компаній,  представники офіційних детективних структур, приватні детективи з різних країн світу, представники суміжних структур в сфері безпеки бізнесу та особистості, представники державних органів влади, у тому числі представники Верховної Ради України, представники правоохоронних органів України та  ЗМІ.  

Назад