Надання освітніх послуг з професійного навчання
та підвищення кваліфікації за професіями
«Охоронник», «Охоронець», «Інкасатор»,
та «Інкасатор-водій автотранспортного засобу»

Нам довіряють:

Вивчаємо досвід професіоналів муніципальної поліції міста Вінниці

2018-07-31 09:15

Одним з перших комунальних підприємств на Україні була створена Муніципальна поліція Вінницької міської ради з метою здійснення контролю за станом благоустрою в місті, для забезпечення чистоти і порядку, організації озеленення, охорони зелених насаджень, водой-омів, земельних ресурсів міста, здійснення контролю у місцях відпочинку громадян, для контролю за утриманням в належному стані закріплених за установами, підприємствами, та організаціями територій, для контролю за додержанням порядку в громадських місцях на території міста, що стало гарним прикладом для діяльності багатьох громад великих та малих українських міст.

З метою вивчення практичного досвіду фахівців Муніципальної поліції Вінницької міської ради та організації Всеукраїнського Другого Зїзда муніципальних варт та поліції керівництво групи компаній «ГАЛ – БЕЗПЕКА» за запрошенням відвідало місто Вінниця та провело плідну ділову зустріч з керівним складом Муніципальної поліції. Були розглянути питання співпраці з питань підготовки працівників підрозділів Муніципальної поліції Вінницької міської ради в Центрі спецпідготовки « ГАЛ-БЕЗПЕКА» та проведення відео тренінгів та майстер класів фахівцями Центру.

Також генеральний директор групи компаній «ГАЛ-БЕЗПКА» Сергій Лєбєдєв відвідав Ситуаційний центр Муніципальної поліції Вінницької міської та дав високу оцінку чітким та професійним діям фахівців центру. Пройшов цікавий обмін досвідом та актуальною інформацією щодо функціонування центру, розміщення камер відеонагляду, обов'язків співробітників та багато іншого.

Назад