Надання освітніх послуг з професійного навчання
та підвищення кваліфікації за професіями
«Охоронник», «Охоронець», «Інкасатор»,
та «Інкасатор-водій автотранспортного засобу»

Нам довіряють:

XVIII Чемпіонат України з багатоборств тілоохоронців.

2015-07-01 12:24

З ініціативи Управління державної охорони України та Міністерства молоді та спорту України вперше у Львові, одному з найдавніших і найкрасивіших міст України з 30 травня по 01 червня 2015 року за допомогою Львівської міської ради та Львівської обласної державної адміністрації пройшов відкритий XVIII Чемпіонат України з багатоборства тілоохоронців. Змагання сприяють підвищенню рівня підготовки тілоохоронців, набуття практичних знань, обміну досвідом проведення охоронних заходів. Під час проведення змагань був организован круглий стіл за темою «Організація і проведення охоронних і антитерористичних заходів у сучасних умовах на Україні». Чемпіонат сприяв зміцненню дружби і співпраці між силовими структурами України, укріпленню взаємодії між правоохоронними органами у боротьбі із злочинністю,та також розвитку службово-прикладних видів спорту в нашій державі в скрутні часи.

В змагання відкритого XVIII Чемпіонату України з багатоборства тілоохоронців прийняли участь 18 команд, серед яких були команди з Болгарії та Румунії. Учасники змагалися на протязі трьох днів в демонстрації прийомів захисту під час пішого супроводу VIP та прийомів рукопашного бою на площі імені Адама Міцкевича, в пошуку «вибухових пристроїв» в автомобілі та показувати майстерність подолання смуги перешкод на автомобілях на автомайданчику стадіону « АРЕНА ЛЬВІВ » та виконувати стрілецькі завдання з індивідуальної швидкісної стрільби з різних положень та  в "терористів" з автомобіля,  під час пішого супроводу VIP групою охоронців.

Під час підготовки XVIII Чемпіонату України з багатоборства тілоохоронців у Львові велику практичну допомогу оргкомітету надали Голова Львівської обласної державної адміністрації СИНЮТКА Олег Михайлович, керуючий справами виконкому Львівської міської ради ЛИТВИНЮК Марта Василівна, директор приватного охоронного підприємства « ГАЛ-БЕЗПЕКА» Наталія ЛЄБЄДЄВА.

Три дні запеклої спортивної чесної боротьби виявили переможців – настояних професіоналів тілоохоронців, а саме : у загальнокомандному заліку місця серед команд перше місце зайняла команда « ТИТАН» ( м. Київ) Державної служби охорони при МВС України, друге – команда Управління Державної охорони України – одного з ініціаторів змагань Чемпіонату, третє місце посіла приватна команда з Києва « АНТИТЕРОР СЕКЬЮРІТИ ГРУП». Найкращими стали в подоланні перешкод на автомобілі Олександр Пугач з Управління Державної служби охорони України, у швидкісній стрільбі та рукопашному бою Ігор Орел з команди « ТИТАН» Державної служби охорони при МВС України

Назад