Надання освітніх послуг з професійного навчання
та підвищення кваліфікації за професіями
«Охоронник», «Охоронець», «Інкасатор»,
та «Інкасатор-водій автотранспортного засобу»

Спеціальний курс: «Підготовка персоналу, який здійснює патрулювання і охорону об'єктів Цивільної Авіації України»

Програма курсу призначена для початкової підготовки фахівців служби авіаційної безпеки, що здійснюють патрулювання і охорону об'єктів цивільної авіації відповідно до чинного законодательсвом Україні.

Детальніше »

Спеціальний курс: «Курс самооборони з використанням травматичної зброї»

Одноденний курс-семінар дозволить власникам травматичної зброї самооборони навчитися стріляти й отримати базові знання по ефективному використанню пістолета.

Детальніше »

Спеціальний курс: «Підготовка персоналу охорони щодо забезпечення громадського порядку та безпеки на стадіонах»

Закон України «Про особливості забезпечення громадського порядку та громадської безпеки у зв'язку з підготовкою та проведенням футбольних матчів», який вступає в силу з 1 січня 2012 року визначає організаційно-правові особливості забезпечення громадського порядку та громадської безпеки у зв'язку з підготовкою та проведенням на території Україні футбольних матчів, які організуються відповідно до національних і міжнародних вимог. Дія закону поширюється на відносини, які виникають у зв'язку з підготовкою та проведенням на території Україні футбольних матчів в межах чемпіонату, першості, Кубку України та Суперкубка України серед команд професіональних клубів, а також футбольних матчів під егідою ФІФА чи УЄФА.

Детальніше »

Спеціальний курс: «Підготовка персоналу охорони та безпеки банківських установ.»

Охорона банків організується відповідно до вимог законодавчих і нормативних актів, які регламентують порядок, організацію охорони та обладнання банківських установ. Основними документами з охорони банків є: Закон України “Про банки і банківську діяльність”, Інструкція з організації охорони установ банків України № 548 від 25 грудня 1998 р. та наказом МВС України № 963 від 25 грудня 1998 р.

Детальніше »