Надання освітніх послуг з професійного навчання
та підвищення кваліфікації за професіями
«Охоронник», «Охоронець», «Інкасатор»,
та «Інкасатор-водій автотранспортного засобу»

Нам довіряють:

УМОВИ ДЛЯ ВСТУПУ НА НАВЧАННЯ У ЦЕНТРІ СПЕЦПІДГОТОВКИ.

Відповідно ст. 3.2, 3.4. нових «Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з надання послуг, пов'язаних з охороною державної та іншої власності, надання послуг, з охорони громадян», які вступили в дії з 19 грудня 2010 року встановлені жорсткі вимоги до організації охорони об'єктів недержавними охоронними підприємствами, нові кваліфікаційні характеристики персоналу охорони цих підприємств і чітка градація охоронюваних об'єктів за категоріями важливості «А», «Б»,«В».

У цьому законодавчому акті визначено що, охоронники підприємства повинні відповідати кваліфікаційним вимогам, визначеним наказом Міністерства праці та соціальної політики України № 336 від 29.12.2004р. Охоронна діяльність повинна здійснюється тільки персоналом, якій перебуває у штаті підприємства і відповідає кваліфікаційним вимогам, встановленим цими Ліцензійними умовами.

Контроль за виконанням вимог Ліцензійних умов покладений на Департамент громадської безпеки МВС України згідно наказу МВС України № 527 від 03.11.2010р.

Для вступу до Центру спецпідготовки приватного підприємства « ГАЛ – БЕЗПЕКА» кандидат на професійне навчання або підвищення кваліфікації повинен надати:

 • заяву на навчання ;
 • заповнити анкету абітурієнта ;
 • ксерокопію паспорта ;
 • ксерокопію ідентифікаційного коду ;
 • ксерокопію документа про середню освіту ;
 • ксерокопію військового квитка або приписного посвідчення ;
 • ксерокопію медичну довідку (форма 086У) ;
 • ксерокопію сертифіката нарколога ;
 • ксерокопію сертифіката психіатра ;
 • ксерокопію довідки про відсутність судимості ;
 • фотографії – 4 шт. (2,5 см. х 3,5 см.).

Керівництво приватного охоронного підприємства надає листа директору Центру спецпідготовки, дє вказує кількість працівників на професійне навчання або підвищення кваліфікації, кваліфікаційний розряд ,прізвище. Ім’я, по батькові кандидатів на навчання. Керівництво Центру будує взаємини з Замовником освітніх послуг виключно у договірних відносинах. згідно чинного законодавства та відповідно Ліцензії Мiнiстерства освiти і науки, молоді та спорту України ( серія АВ № 586290). Вартість навчання та підвищення кваліфікації за професійями « Охоронник» та « Охоронець» визначається индивидуально за реальною і розумною ціною з урахуванням кількості слухачів у групі.

Слухачам, які завершили курс професійно-технічного навчання за програмами курсової чи індивідуальної підготовки, підвищення кваліфікації за професіями "Охоронник", "Охоронець" і успішно пройшли кваліфікаційну атестацію, видається свідоцтво встановленого державного зразка про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації.