Надання освітніх послуг з професійного навчання
та підвищення кваліфікації за професіями
«Охоронник», «Охоронець», «Інкасатор»,
та «Інкасатор-водій автотранспортного засобу»

ПІДГОТОВКА ПЕРСОНАЛУ МУНІЦИПАЛЬНИХ ВАРТ

21 травня 2015 року Верховна Рада України прийняла в першому читанні законопроект про муніципальну варту, за якій проголосували 288 народних депутатів.

Документ передбачає, що місцеві ради можуть створювати варту, яка фінансуватиметеся за рахунок коштів місцевого бюджету або за рахунок інших коштів, не заборонених законодавством. Муніципальна варта підконтрольна громадському механізму і буде відповідати за законність і правопорядок на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці. До завдань муніципальної варти буде віднесено забезпечення охорони громадського порядку на території юрисдикції відповідної місцевої ради, у взаємодії з органами внутрішніх справ; профілактика правопорушень; охорона майна, що перебуває у комунальній власності; надання окремих видів правової та соціальної допомоги громадянам, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям, що здійснюють свою діяльність на території відповідної міської ради та місцевої ради об'єднаної територіальної громади тощо.

У Львові Центр спецпідготовки приватного підприємства «ГАЛ –БЕЗПЕКА» почав здійснювати професійно-спеціальне навчання працівників місцевих комунальних підприємств муніципальних варт ( поліції ), членів громадських формувань з охорони громадського порядку в українських містах.

Висококваліфіковані викладачі з великим практичним досвідом за допомогою правильно підібраного курсу та відео тренінгів дають можливість слухачам отримати необхідний рівень професійної теоретичної та практичної підготовки працівника муніципальної варти у технічно обладнаних класах, сучасному стрілецькому тирі , залі для занять з рукопашного бою та на автодромі. Головним методом підготовки персоналу муніципальних варт ( поліції ) є практичні дії при виконанні реальних завдань з забезпечення громадського порядку, безпеки громадян з оперативним вирішенням раптових нестандартних ситуацій.

Фахівцями Центру розроблені та успішно проводяться практичні відео тренінги з персоналом муніципальних варт (поліції) у місцях дислокації по наступним темам : 

  • Організація контролю у сфері місцевої торгівлі, громадського харчування, надання послуг у сфері розваг та відпочинку. 
  •  Організація контролю за порядком встановлення тимчасових споруд, літніх майданчиків, зовнішньої реклами. 
  • Організація надання послуг з охорони державної, колективної, приватної власності, а також з охорони громадян на договірній основі або на підставі ухвал міських рад.  
  • Порядок надання допомоги департаменту патрульної поліції Національної поліції в забезпеченні примусового переміщення транспортних засобів у містах. 
  •  Сприяння органам внутрішніх справ у виявленні, розкритті злочинів, розшуку осіб, які їх вчинили, захист інтересів держави, підприємств, установ, організацій, громадян від злочинних посягань.
  •  Організація здійснення контролю за порядком організації і проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій. 
  •  Організація здійснення демонтажу самовільно встановлених тимчасових споруд чи засобів надання послуг у сфері розваг і відпочинку, атракціонної техніки на території міста. 
  •  Організація робити персоналу ситуаційного Центра безпеки міста та груп швидкого реагування. 
  •  Організація захисту депутатів та посадових осіб міських рад від протиправних посягань.

За час навчання головними рисами наших слухачів – працівників муніципальних варт ( поліції ) стають : самодисципліна, розумна ініціатива, бездоганний зовнішній вигляд, вміння уважно слухати, збереження повної конфіденційності , добрий фізичний стан, навички приймати швидке раціональне рішення, відмінне володіння спецзасобами та прийомами рукопашного бою, практичні знання першої медичної допомоги, добрі навички керування автомобілем.

Випускники Центру спецпідготовки « ГАЛ –БЕЗПЕКА», а саме працівники муніципальних варт ( поліції ) неодноразово відзначалися почесними відзнаками та нагородами МВС України, міськими радами та громадськими організаціями за охорону громадського порядку і безпеку громадян.