Надання освітніх послуг з професійного навчання
та підвищення кваліфікації за професіями
«Охоронник», «Охоронець», «Інкасатор»,
та «Інкасатор-водій автотранспортного засобу»

Нам довіряють:

Про нас

Центр спецпідготовки приватного підприємства « ГАЛ – БЕЗПЕКА» надає освітні послуги з професійно-спеціального навчання за програмами курсової чи індивідуальної підготовки та підвищення кваліфікації за професіями «Охоронник», «Охоронець», «Інкасатор», «Інкасатор-водій автотранспортного засобу», « Оператор заправних станцій » та « Водій автотранспортного засобу категорії « В », для державних і недержавних охоронних підприємств відповідно Свідоцтва про державну атестацію МОН України ( серія РІ № 040242 ) та згідно Ліцензії Міністерства освіти і науки України ( серія АЕ № 458924), які діють десять років до 2024р.

Одними з основних методів підготовки персоналу охорони є виробниче навчання та практика при виконанні реальних завдань з охорони стаціонарних об'єктів або фізичних осіб з раптовим виникненням нестандартних ситуацій.

За результатами Національного бізнес-рейтингу серед підприємств України у 2017 році по економічним показникам та якості надання послуг приватне підприємство « ГАЛ-БЕЗПЕКА» зайняло 10-е місце серед більше ніж п’яти тисяч українських приватних охоронних підприємств та отримало почесне право називатися « ЛІДЕРОМ ГАЛУЗІ 2017 » у своєму виді діяльності.

Центр спецпідготовки « ГАЛ-БЕЗПЕКА» вже багато років співпрацює з територіальними управляннями внутрішніх військ МВС України з професійного навчання військовослужбовців за професіями « Охоронник» та « Інкасатор». Командувач внутрішніх військ МВС України неодноразово нагороджував приватне підприємство « ГАЛ-БЕЗПЕКА» відзнаками МВС України « За сприяння органам внутрішніх справ України».